WebAdmin

MailAdmin

Pomoc

Poczta

MaroNET.pl - nowoczesne rozwiązania i aplikacje dla Internetu

MaroNET.pl - nowoczesne rozwiązania i aplikacje dla Internetu

Usługi
Hosting :: Hosting
Usługa·umożliwiająca wykupienie wirtualnego serwera, który·pozwala na·umieszczenie własnych stron www. Jest to jeden z podstawowych elementów, ukazujący wizerunek firm i osób prywatnych w internecie. Oferujemy profesjonalne serwery wirtualne z nowoczesnym oprogramowaniem administracyjnym.
 
:: WebDesign
WebDesign
Każdy przez nas realizowany projekt jest wykonywany w oparciu o konsultacje z naszym klientem. Daje to możliwość dostosowania danego projektu do przyszłych potrzeb i zastosowań. Staramy się aby prowadzone przez nas projekty w jak najmniejszym stopniu pochłaniały czas zleceniodawcy. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu serwisów w zakresie różnych dziedzin gospodarki.

 :: Rejestracja domen
Rejestracja i odnowienie domen
Jeżeli chcesz umieścić u nas swoją witrynę internetową, a nie wiesz jak zarejestrować przez ciebie wybraną domenę to możemy pomóc przy rejestracji co z pewnością przyczyni się do szybszego i bezproblemowego zaistnienia w sieci Internet.

 :: Bazy danych
Bazy danych
Projektujemy bazy danych i oprogramowanie do zarządzania nimi. Tworzymy aplikacje internetowe służące do zarządzania informacją na stronach WWW np.:·sklepy internetowe itp.

 :: Profesjonalne konta e-mail
Profesjonalne konto e-mail
Profesjonalna skrzynka pocztowa dla wymagających. Jest to najczęściej używana usługa i jedna z najczęściej używanych metod komunikacji przez firmy jaki osoby prywatne. Umożliwia prowadzenie szybkiej korespondencji. Nasze konta pocztowe charakteryzuję się szybkością w działaniu, niezawodnością i skuteczną ochroną antywirusową.

 :: Sponsoring
Sponsoring
Oferujemy sponsoring ciekawych serwisów internetowych, które są zazwyczaj umieszczane na darmowych serwerach, przez co ich rozwój jest powolny przez nałożone różnego rodzaju ograniczenia (przestrzeń dyskowa, szybkość łącz i serwera).

 
 
 
Hosting | Domeny | Serwery wirtualne | Konta pocztowe | Dostęp przez SSH | Hosting PHP5 | MySQL 5