WebAdmin

MailAdmin

Pomoc

Poczta

MaroNET.pl - nowoczesne rozwiązania i aplikacje dla Internetu

MaroNET.pl - nowoczesne rozwiązania i aplikacje dla Internetu

Dla naszych użytkowników serwisu MaroNET przygotowaliśmy rozbudowany system pomocy. Na stronie pomocy można znaleźć przydatne informacje konfiguracyjne, techniczne oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Dział ten podzieliliśmy na odpowiednie kategorie tematyczne.
Zapraszamy do korzystania z systemu pomocy. W razie jakichkolwiek pytań na które nie można znaleźć odpowiedzi zapraszamy do skorzystania z formularza zgłoszeniowego.
 

Konfiguracja, opisy programów

Konfiguracja połączenia FTP

Total Commander jest to menadżer plików działający w systemie Microsoft Windows. Program nazwą i funkcjonalnością nawiązuje do programu Norton Commander działający pod systemem DOS.

O programie OutLook

Program Microsoft Office Outlook jest menedżerem informacji i programem komunikacyjnym zapewniającym ujednolicone miejsce do zarządzania: pocztą e-mail, kalendarzamem, kontaktami. Program ten najczęściej używany jest do zarządzania pocztą e-mail (tzw. klient poczty elektronicznej)

Konfiguracja konta e-mail

Konfiguracja konta pocztowego w programie OutLook jest łatwa i można ją zrobić w kilku krokach. Opisana metoda dodawania konta e-mail jest zobracowana na wersji programu OutLook Express 6.
 

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jak jest dzielona przestrzeń dyskowa w obrębie...

Każdy Użytkownik ma możliwość ustawienia indywidualnie swojego konta. Wykupiona powierzchnia dyskowa w ramach danego pakietu jest podzielona na 2 powierzchnie.

Czy istnieje możliwość darmowego przetestowania...

Tak. Po złożeniu zamówienia na daną usługę hostingową dajemy 14 dniowy okres testowy. W czasie testowania lub od razu po jego zakończeniu należy podjąć decyzję co do zamówionej usługi.

Jak długo trwa aktywacja konta?

Zamówione konto aktywowane jest do 24 godzin roboczych od momentu przesłania zamówienia. O aktywacji Twojego konta zostaniesz powiadomiony pocztą e-mail bądź telefonicznie.

Czy można zmienić pakiet na inny?

W celu zmiany pakietu należy skontaktować się z nami telefonicznie lub pocztą elektroniczną z prośbą o zmianę pakietu.
 
Hosting | Domeny | Serwery wirtualne | Konta pocztowe | Dostęp przez SSH | Hosting PHP5 | MySQL 5