WebAdmin

MailAdmin

Pomoc

Poczta

MaroNET.pl - nowoczesne rozwiązania i aplikacje dla Internetu

MaroNET.pl - nowoczesne rozwiązania i aplikacje dla Internetu

Dlaczego My?

System backupoiwy

Ochronę danych zapewnia profesjonalny system backupowy, który w cyklu dobowym kopiuje zawartość serwerów i archiwizuje ją na oddzielnych ...

Więcej…
Aktualności w MaroNET.pl
Większa przestrzeń dyskowa o 50%
środa, 01 czerwca 2011 17:00
Z przyjemnością informujemy o kolejnej zmianie w naszej ofercie. Tym razem zwiększamy przestrzeń dyskową serwerów wirtualnych o 50%. Większa przestrzeń dyskowa pozwoli na gromadzenie jeszcze większej ilości danych.
 
 
Sprawdź domenę
sobota, 19 marca 2011 08:00
Dzisiaj dodaliśmy nową funkcjonalność na naszej stronie jaką jest możliwość sprawdzenia w szybki i łatwy sposób dostępność domeny.
 
 
Nowe limity na nowy rok
poniedziałek, 03 stycznia 2011 16:00
Z dniem 3 stycznia 2011 roku zwiększamy limity transferów oraz domen/subdomen dla wszystkich pakietów hostingowych. Mamy nadzieje, że nowe i większe limity transferów pozwolą Państwu na lepsze wykorzystanie swoich serwisów internetowych.
 
Instalacja nowego interfejsu do odbioru poczty
poniedziałek, 11 października 2010 15:30
W dniu dzisiejszym zainstalowaliśmy nowe oprogramowanie WebMail do odbioru poczty przez stronę www. Spełnia wszystkie wymogi stawiane programowi pocztowemu, włączając w to obsługę typów MIME.
 
50% więcej transferu
poniedziałek, 28 grudnia 2009 07:05
Wraz z nadchodzącym nowym rokiem zwiększamy limity transferów o 50% dla wszystkich pakietów hostingowych. Mamy nadzieje, że nowe i większe limity transferów pozwolą Państwu na lepsze wykorzystanie swoich serwisów internetowych.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
 
Hosting | Domeny | Serwery wirtualne | Konta pocztowe | Dostęp przez SSH | Hosting PHP5 | MySQL 5